פברואר 2017 וייטנאם קמבודיה

  23.2.17

 אל : אשת טורס – הנהלה

     איפ"א – הנהלה

הנדון: הערכה – בנצי גורן מדריך הטיול לוייטנאם קמבודיה

  • בין התאריכים 7.2.17- 20.2.17 השתתפנו בטיול לוייטנאם קמבודיה כחברי איפ"א עם חברתכם אשת טורס.
  • אנחנו מרגישים חובה נעימה לשתף אותכם בתחושות מהטיול ובעיקר מהמדריך בנצי גורן שאנו זוקפים חלק גדול מהצלחת הטיול לאופן הדרכתו.
  • המדריך בנצי גורן ליווה אותנו כבר מהמפגש המקדים , הטיפים, ואופן חידוד הדגשים החשובים בהכנות לקראת הטיול היו ממוקדים וחיוניים ואף פתח קבוצת ווטסאפ להעברת מסרים.
  • לצערנו הטיול החל בעיכוב של יממה דבר היכול לגרוע משמעותית מהצלחת טיול שכזה, בנצי מהדקות הראשונות שיתף והעביר מידע ששמר אותנו בתמונה וסייע לתכנן את המשך הערב ולמחרת.
  • השהות של 14 יום של חבורה היתרו גנית בטיול מורכב הכולל מעברים ימיים, יבשתיים וטיסות פנים אינו פשוט כשלעצמו. ברצוני לציין שבנצי באופן העברת המידע, הידע המקצועיות והדרך בה העביר את ההדרכה ראויה לציון והייתה חווייתית ומעניינת.הדאגה השלווה והרוגע שהקרין בנצי והרצון לתת מענה לכל בעיה, בקשה ושאלה של חברי הקבוצה, התחשב בבקשות של חברים ומשפחה שיצאו ביחד לטיול וכל זאת מבלי לפגוע ביתר חברי הקבוצה אינו מובן מאליו , זה דרש ממנו הרבה זמן ותכנון , אפילו ברמת חלוקת החדרים שבחלק מהימים שינינו בכל לילה מלון נענה בנצי לבקשות החברים.
  • לסיכום נהנו מאוד מהשתתפותנו בטיול מודים באופן אישי לבנצי על המקצועיות והדרך בה העביר את הידע שמחנו להכיר אדם מקסים מקווים לפגוש אותו בטיולים נוספים ואם לא, מאחלים לעצמנו מדריכים ברמתו.
  • בברכה

             אוסנת ומאיר נווה פלא –   0506273407   מייל –  meir.nave1@gmail.com

שיתוף פוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הרשמה לרשימת דיוור

תודות והמלצות נוספות

כתבו עלי….

כתבו עלי במגזין זמן מקומי:  8 מרצים על טיולים בעולם שגם אתם יכולים להזמין אליכם לאירוע. להמשך קריאה…

קרא עוד »

טיול לפיליפינים 28.2.2018

לכבוד מר אפרים קרמר – מנכ"ל אשת טורס   שלום רב, בתאריכים הנ"ל היינו בטיול בפיליפינים בהדרכתו של בנצי גורן, כאשר מדובר בקבוצה שאורגנה על ידי, ורובה אנשי וקציני משטרה בדימוס, הנוהגים לצאת יחד לטיולים בחו"ל, ולא פעם דרך אש"ת. את ארגון הטיול מראשיתו עשיתי מול שרון סיאני, כאשר בחרנו מראש, מהיכרות מוקדמת הזכורה לנו

קרא עוד »

טיול לפיליפינים 13-24.12.2017

לכבוד אשת טורס שלום. אחותי ואני הצטרפנו לטיול לפיליפינים בהדרכתו של בנצי גורן הראוי לתשבחות רבות. בנצי גורן הפליא בהסבריו ובידע הרב שהפגין. בנצי הפגין סבלנות רבה גם כלפי אלו שלעיתים לא נעמו להם סיטואציות מסוימות . בסבלנותו הרבה, ידע להרגיע ולהתייחס לכל מטייל ומטייל בצורה נעימה תוך הפגנת רגישות רבה כלפי מטיילים שהתקשו. הטיול היה מאתגר, מעניין, מהנה

קרא עוד »

טיול למקדוניה 17-24.8.2017

  בנצי יקר, עם סיומו של טיול למקדוניה שהיה חוויה גדולה ויוצאת דופן, אנו רוצים להגיד לך תודה רבה מעומק הלב על הימים הנהדרים שבילינו ביחד. יש הרבה מדריכים, ויש הרבה טיולים, אבל אתה הצלחת להפוך לנו את הנסיעה הזו למיוחדת ובלתי נשכחת,  כזו שעם טעמה הטוב והחוויות שנצברו בה נסתובב עוד זמן רב. המקצוענות

קרא עוד »

טיול לקרואטיה וסלובניה 18-25.7.2017

ושוב, אנו מוצאים לנכון להודות לאשת טורס ולשבח את מדריך הטיול בנצי גורן, שזו לנו הפעם השלישית שאנו בוחרים בטיול בהדרכתו. נהנינו מהידע הרחב של המדריך שנמסר תמיד בצורה עניינית וקולחת, כמו גם מהנהגתו את הקבוצה שהייתה מגוונת במיוחד… סבלנותו, סובלנותו ונועם הליכותיו, פתרו כל בעיה קטנה כגדולה, שהתעוררה במהלך ימי הטיול בצורה המיטבית ביותר.

קרא עוד »
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

error: Content is protected !!
גלילה למעלה

קבלו עדכונים וחדשות למייל

הירשמו לרשימת הדיוור והבטיחו לעצמכם קבלת עדכונים