המלצות

טיול לפיליפינים 25.11.2018

בנצי המדריך היקר,

"בזכותך עשינו טיול של אחרי צבא ואת החוויות האלה אף אחד לא יקח מאיתנו. התחברנו עם חברים חדשים ואף חגגנו יום הולדת לזהבה. התפנקנו במלונות ברמה גבוהה, למדנו שצריך לדעת איפה להיוולד ולברך על כך כל יום."

טיול ליפן 5-19.4.2018

"נחון בידע רב, סבלנות ורוגע המצטרף ומשפיע על טיב הטיול. יכולת ההכלה שלו לגבי שאלות, משאלות קיטורים וכו' וכו'- ממש פליאה."

טיול לפיליפינים 28.2.2018

שלום רב,

בתאריכים הנ"ל היינו בטיול בפיליפינים בהדרכתו של בנצי גורן, כאשר מדובר בקבוצה שאורגנה על ידי, ורובה אנשי וקציני משטרה בדימוס, הנוהגים לצאת יחד לטיולים בחו"ל, ולא פעם דרך אש"ת.

את ארגון הטיול מראשיתו עשיתי מול שרון סיאני, כאשר בחרנו מראש, מהיכרות מוקדמת הזכורה לנו לטובה, את המדריך בנצי גורן, כאמור לעיל.

מצאתי לנכון להעביר לך את הערכתנו הרבה לפועלם הן של שרון והן של בנצי, כל אחד בתחומו, על המקצועיות, האמפטיה והגישה החיובית והיעילה לכל אורך הדרך. מן הראוי לדעת גם להביע הערכה לעובדים שעושים מלאכתם נאמנה, ועל כך הם ראויים לכל שבח והוקרה!!!

לבטח חברה שמשכילה להעסיק עובדים כאלה, רק תצא נשכרת ותעודד בכך לקוחות להמשיך ולהשתמש בשירותיה גם בעתיד, כפי שיקרה לבטח גם איתנו.

יישר כוח לשרון ובנצי, ואין לי ספק שדרכינו יפגשו גם בעתיד!!!

בברכה,
עפר סיון

המלצות ותודות נוספות

מקדוניה אפריל 2017

  אפריל 30, 2017 לכבוד חברת אשת – טורס. שלום רב, כידוע, טיול זה החל ברגל שמאל בשל הטיסה שהתאחרה והתארכה מאוד. זה לא מתכון טוב להתחלה מוצלחת!!! ובכל זאת, בזכות תפקודו המעולה של המדריך, בנצי גורן, לאורך כל הטיול כולו, הפך הטיול לטיול מוצלח ביותר !!! ראשית, בנצי בעל ידע נרחב במגוון רב של

קרא עוד »

מקדוניה יוני 2017

‏9 יוני, 2017   שלום רב, אני רוצה לומר המון תודה על הטיול למקדוניה שיצא ביום 1 ביוני. מעבר לכך שהמדינה מקסימה והמסלול מתוכנן היטב, בנצי גורן הוא מדריך מעולה שיודע לארגן ולתכנן הכול בצורה הטובה ביותר ובשקט ונעימות. נהניתי מכל רגע. המלון הוא מוצלח וממוקם טוב אבל מעל לכל נהניתי מההדרכה של איש מקסים

קרא עוד »

מקדוניה יוני 2017

9 יוני, 2017 שלום רב, תודה ל"חברת אשת-טורס" על הארגון המעולה של הטיול למקדוניה-אלבניה שנערך בתאריך 1.6.17 עד 7.6.17. ברצוננו להודות ראשית כל למדריך בנצי גורן שהדריך אותנו במסלול זה. הכל תיקתק כמו שעון, הקבוצה הייתה נחמדה שצעדה באון. אזנו של בנצי קשובה הייתה לכל אמירה, ובהתאם לכך הנחה את האווירה. יש מדריכים עליזים וצעקניים, יש

קרא עוד »
הקתדרלה באינטרמורוס

טיול לפיליפינים 15/03/2015 – 04/03/2015

רשמי טיול במעט היתול / נעמי שגיא לאשת טורס נצדיע עד ראש התורן שדאגה למדריך כמו בנצי גורן. מנתב"ג להונג קונג הדרך הובילה ובהמשך – לבירה מנילה. עיר מיוחדת, עיר אחרת מצד אחד – עוני וזוהמה ומצד שני –פאר וקידמה, את העושר מסביר שְמה מַנִי לה! (money) –כסף והון לה. ואת העוני מיצגים הילדים- פושטי

קרא עוד »

אשמח לשמוע על האירוע שלך ולהתאים הרצאה מרתקת עבורך