המלצות

טיול לפיליפינים 25.11.2018

בנצי המדריך היקר,

"בזכותך עשינו טיול של אחרי צבא ואת החוויות האלה אף אחד לא יקח מאיתנו. התחברנו עם חברים חדשים ואף חגגנו יום הולדת לזהבה. התפנקנו במלונות ברמה גבוהה, למדנו שצריך לדעת איפה להיוולד ולברך על כך כל יום."

טיול ליפן 5-19.4.2018

"נחון בידע רב, סבלנות ורוגע המצטרף ומשפיע על טיב הטיול. יכולת ההכלה שלו לגבי שאלות, משאלות קיטורים וכו' וכו'- ממש פליאה."

טיול לפיליפינים 28.2.2018

שלום רב,

בתאריכים הנ"ל היינו בטיול בפיליפינים בהדרכתו של בנצי גורן, כאשר מדובר בקבוצה שאורגנה על ידי, ורובה אנשי וקציני משטרה בדימוס, הנוהגים לצאת יחד לטיולים בחו"ל, ולא פעם דרך אש"ת.

את ארגון הטיול מראשיתו עשיתי מול שרון סיאני, כאשר בחרנו מראש, מהיכרות מוקדמת הזכורה לנו לטובה, את המדריך בנצי גורן, כאמור לעיל.

מצאתי לנכון להעביר לך את הערכתנו הרבה לפועלם הן של שרון והן של בנצי, כל אחד בתחומו, על המקצועיות, האמפטיה והגישה החיובית והיעילה לכל אורך הדרך. מן הראוי לדעת גם להביע הערכה לעובדים שעושים מלאכתם נאמנה, ועל כך הם ראויים לכל שבח והוקרה!!!

לבטח חברה שמשכילה להעסיק עובדים כאלה, רק תצא נשכרת ותעודד בכך לקוחות להמשיך ולהשתמש בשירותיה גם בעתיד, כפי שיקרה לבטח גם איתנו.

יישר כוח לשרון ובנצי, ואין לי ספק שדרכינו יפגשו גם בעתיד!!!

בברכה,
עפר סיון

המלצות ותודות נוספות

הכנסייה לזכרו של סאווה הקדוש ופסלו של ג'ורג' השחור המוצב לידה

סרביה אוקטובר 2015

"ולפעמים, החגיגה נגמרת, "כיבוי אורות"…החצוצרה אומרת….." בהחלט אפשר כאן להמשיך ולזמר, אך הזמן מוגבל והוא עומד להיגמר. אז רגע לפני שהמסך ירד, וגם אנחנו זה מזה ניפרד, הרשה לנו ככה בשביל הכיף וההנאה, לסכם את שחווינו מהחופשה הנפלאה: בנצי, את דרכינו המשותפת – רק לפני שבוע התחלנו, ולסרביה – מכל קצוות הארץ-נלהבים – הגענו. עייפים

קרא עוד »

פברואר 2017 וייטנאם קמבודיה

  23.2.17  אל : אשת טורס – הנהלה      איפ"א – הנהלה הנדון: הערכה – בנצי גורן מדריך הטיול לוייטנאם קמבודיה בין התאריכים 7.2.17- 20.2.17 השתתפנו בטיול לוייטנאם קמבודיה כחברי איפ"א עם חברתכם אשת טורס. אנחנו מרגישים חובה נעימה לשתף אותכם בתחושות מהטיול ובעיקר מהמדריך בנצי גורן שאנו זוקפים חלק גדול מהצלחת הטיול לאופן הדרכתו.

קרא עוד »
הקתדרלה באינטרמורוס

הפיליפינים ינואר 2017

25 ינואר, 2017   לכבוד חברת אשת – טורס   שלום רב ב 11.1 יצאתי לטיול של חברתכם לפיליפינים. מדריך הטיול היה בנצי גורן. עם חזרתנו אני מבקשת להעביר לכם את הערכתי לתכנון הטיול, בחירת המלונות והשירותים שקיבלנו מהחברה המקומית במיוחד למדריכה מרסי שעשתה כל שביכולתה לסייע הן ברמה של הקבוצה והן ברמה הפרטנית. הערכתי

קרא עוד »

יפן מרץ 2017

26 מרץ, 2017   שלום רב,   חזרנו מטיול ליפן בהדרכתו של בנצי גורן. טיול מושלם מכל הבחינות… המסלול, בתי המלון, הארוחות , התוכנית היפה והמגוונת ועל הכל ניצח בנצי גורן. בנצי הפגין ידע רב ויחסי אנוש מעולים והישרה אוירה נינוחה ונעימה על הקבוצה מה שתרם כמובן להצלחת הטיול.   אנו קבוצה שמטיילת הרבה בעולם

קרא עוד »

טיול ביפן מרץ 2017

טיול ביפן   8 עד 22 במרץ 2017 מילות סיכום ופרידה ראשית אני רוצה לציין שכולנו מאוד מתגעגעים וחשים בחסרונה של חברתנו רחל שמעוני (איבט) אשר נבצר ממנה להצטרף לטיולנו מסיבות אישיות  – אנחנו אוהבים אותך. התקבצנו כאן הערב לומר תודות ולסכם אי אלו חוויות במספר שורות תחילה תודה  גדולה לבנצי גורן מדריכנו על טיול מגוון

קרא עוד »

אשמח לשמוע על האירוע שלך ולהתאים הרצאה מרתקת עבורך